86.400
Property size icon Sipërfaqja e pronës 72
Property structure icon Struktura: 1 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Sistem qendror

Shitet apartament 1+1 te kompleksi Kika 2

Të shitura/Të dhëna me qira
August 26, 2019
426
ID: 423
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 1
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 72m²
Property floor icon Kati: 4
Property total floors icon Totali i kateve: 8
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2016
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Sistem qendror
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 10 min
Property publication date Data e publikimit: August 26, 2019
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Depo: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Medar Shtylla, Tirana, Albania
Zona: Kika 2
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Te kompleksi Kika 2 , një nga më të preferuar në zonën e “Komunës së Parisit”, shitet apartament 1+1 me sipërfaqe 72 m².
Ndodhet në katin e 4-ët dhe organizohet në sallon ndenjie me kuzhinë gatimi, një dhomë gjumi, tualet dhe ballkon.
Pozicionimi i shtëpisë dhe fasada prej xhami, i japin apartamentit dritë natyrale gjatë gjithë ditës.
Momentalisht prona është e dhënë me qira si zyrë.
Rrotull keni gjithcka të nevojshme, duke qenë se kompleksi rezidencial është i strukturuar mjaft mirë.
Gjithashtu ofrohet mirëmbajtje dhe ruajtje e vazhdueshme e ambienteve të përbashkëta.
Prona posedon dokumentacion hipotekor dhe shitet me një cmim prej 86 400 Euro.
Për ta parë nga afër shtëpinë, jeni të mirëpritur të na kontaktoni në cdo moment.