110.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 110
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -

Liqeni Thate apartament ne shitje 2+1, 110 m²

Për Shitje
September 13, 2019
508
ID: 445
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 110m²
Property floor icon Kati: 2
Property total floors icon Totali i kateve: 4
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2015
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: Po
Property distance from center icon Nga qendra: 15 min
Property publication date Data e publikimit: September 13, 2019
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Depo: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Eduart Mano, Tirane, Shqiperi
Zona: Liqenii Thate
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Pranë rrugës kryesore, në katin e dytë të një pallati të ri te Kopshti Zoologjik, Liqeni Thate apartament ne shitje 2+1, në një nga zonat të cilat kanë marrë mjaft zhvillim dhe është ndër më të preferuarat.
Organizohet në sallonin e ndenjies, kuzhinë gatimi open-space, dy dhoma gjumi, një tualet me dritare dhe një ballkon i bollshëm me pamje plot gjelbërim.
Apartamenti është bosh, pasi ndodhet në një godinë të ndërtuar kohët e fundit dhe ka punime mjaft cilësore.
Sipërfaqja e përgjithshme e apartamentit është 110 m², prona posedon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe kushton 110 000 euro.
Për një vizitë në pronë, na kontaktoi në cdo moment.