900€/m²
Property size icon Sipërfaqja e pronës 62-151
Property structure icon Struktura: 1-2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Sistem qendror

Shiten apartamente te Liqeni Thate Tirane

Për Shitje
December 03, 2019
446
ID: 567
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 1-2
Property bathroom icon Tualet/e 1-2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 62-151m²
Property floor icon Kati: 0
Property total floors icon Totali i kateve: 8
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2019
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Sistem qendror
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 20 min
Property publication date Data e publikimit: December 03, 2019
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Peti, Tiranë, Albania
Zona: Liqeni Thate
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në katin përdhe të një pallati të ri te rruga “Peti”, Liqeni Thate Tirane , shiten nëntë apartamente kryesisht me verandë.
Janë me sipërfaqe të cilat variojnë nga 62 m² në 151 m².
Te gjitha janë të shtruara me parket cilësor, veshje e jashtme e godinës me sistem kapot me izolim termik dhe kundër lagështirës.
Vetratat janë alumin termik me triple xham dhe gaz argon që bën të mundur ruajtjen e temperaturës së brendshme të apartamentit.
Ndarjet e mureve janë dopio tullë, dyert italiane, sistemi hidraulik dhe elektrik është i cilësisë superiore.
Cmimet e tyrë variojnë nga 900 Euro/m² në 1250 Euro/m².
Në cmim përfshihet vetëm ambienti i banimit dhe jo veranda, e cila nuk zë peshë monetare.
Për ti parë nga afër pronat, na kontaktoni në cdo moment.