Lokal per qira tek rruga e Durresit, Tirane - Homeland.al
2.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 100
Property structure icon Struktura: - Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -

Lokal per qira tek rruga e Durresit, Tirane

Për Qira
October 08, 2021
61
ID: 1205
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: -
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 100m²
Property floor icon Kati: 0
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 4min
Property publication date Data e publikimit: October 08, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga e Durresit, Tirane, Shqiperi
Zona: Rruga e Durresit
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Ambient biznesi për qira në një ndër zonat më të preferuar për banim dhe zhvillim biznesi në Tiranë,
tek Rruga e Durrësit.Ambienti ndodhet buzë rruge kryesore dhe ka shërbyer si lokal.
Sipërfaqja totale është 100m² nga ku 60m² është sipërfaqja e brendshme dhe 40m² verandë.
Pjesa e brendshme ndahet në 2 kate (tip duplex) të cilat lidhen me shkallë të brendshme sic shihet në foto.
Për më shumë informacion mos hezitoni të na kontaktoni.