Magazine me qira rruga 5 Maji,Tirane - Homeland.al
3.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 2400
Property structure icon Struktura: - Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -

Magazine me qira rruga 5 Maji,Tirane

Për Qira
November 23, 2020
46
ID: 940
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: -
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 2400m²
Property floor icon Kati: -
Property total floors icon Totali i kateve: 2
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2000
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: Po
Property distance from center icon Nga qendra: 15min
Property publication date Data e publikimit: November 23, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga 5 Maji,Tirane,Shqiperi
Zona: Rruga 5 Maji
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Jepet me qira godinë dy katëshe me sipërfaqe 750m2 secili kat,
të cilat komunikojnë me njëri tjetrin me shkallë të brendshme,brenda një trualli 2400m2.
Objekti është i projektuar i llojit industrial me hapeësira open-space,me ndricim natyral në të gjitha
orientimet me lartësi të konsiderueshme.
Dyshemeja është e shtruar me pllaka dhe ka tualete në secilin kat.
Objekti ofron mundësi parkimi në truallin mbi të cilin është ndërtuar.
Objekti ndodhet në Rrugën 5 Maji,Tiranë,zone e cila favarizon objektin.
Qiraja mujore është 3000Euro/Muaj pa përfshirë taksat.
Për një vizitë nga afër,na telefononi në cdo moment.