Shitet truall dhe magazine ne Berat buze rruge! - Homeland.al
260.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 453.6
Property structure icon Struktura: - Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: -
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -

Shitet truall dhe magazine ne Berat buze rruge!

Për Shitje
June 09, 2020
186
ID: 798
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: -
Property bathroom icon Tualet/e -
Property size icon Sipërfaqja e pronës 453.6m²
Property floor icon Kati: -
Property total floors icon Totali i kateve: -
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2018
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -
Property accommodation icon Arredimi: -
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: Po
Property distance from center icon Nga qendra: -
Property publication date Data e publikimit: June 09, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: 1295m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Berat, Shqiperi
Zona: Berat
Kodi ZIP 5001
Shteti: AL
Përshkrimi

Shitet truall dhe magazine ne Berat.
Trualli me sipërfaqe totale 1295 m² dhe magazine 453.6 m².
Ndodhet buzë rruge dhe ka infrastruktuë perfekte dhe për makineri të tonazhit të lartë.
Magazina është e investuar dhe ka oborr për disa makina.
Prona është me certifikatë pronësie dhe ka një vlerë shitje prej 260,000 Euro.
Mund të përshtatet për një shumllojshmëri biznesesh, apo dhe si fabrikë ose punishte.