800
Property size icon Sipërfaqja e pronës 107
Property structure icon Struktura: 3 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Jepet me qira apartament 3+1+2 te rruga “Margarita Tutulani”

Për Qira
November 27, 2019
305
ID: 565
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 3
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 107m²
Property floor icon Kati: 7
Property total floors icon Totali i kateve: 10
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2005
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 10 min
Property publication date Data e publikimit: November 27, 2019
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Depo: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Margarita Tutulani, Tirane, Shqiperi
Zona: Bllok
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Jepet me qira apartamet 3+1+2 te rruga “Margarita Tutulani”.
Ka një sipërfaqe 107 m2 të organizuar në sallonin e ndenjies, tre dhoma gjumi, kuzhinë gatimi tërësisht të vecuar, dy tualete, dy korridore dhe një ballkon që lidhet me sallonin.
Apartamenti është i gjithi i shtruar me parket druri të cilësisë së lartë dhe i arreduar me gjithcka të nevojshme.
Ka orientim veri-perëndim, ndodhet në katin e 7-të dhe qiraja mujore është 800 Euro, duke përfshirë dhe një post parkimi në cmim.
Ndodhet në një nga zonat më të preferuara të Tiranës.
Për ta parë nga afër pronën, na kontaktoni në cdo moment.