300
Property size icon Sipërfaqja e pronës 68
Property structure icon Struktura: 1 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Me qera Liqeni Thate, apartament vetem 300 euro/muaj!

Të shitura/Të dhëna me qira
August 01, 2019
277
ID: 403
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 1
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 68m²
Property floor icon Kati: 2
Property total floors icon Totali i kateve: 6
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2006
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: Po
Property distance from center icon Nga qendra: 10 min
Property publication date Data e publikimit: August 01, 2019
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Depo: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Liqeni i Thate, Tiranë, Albania
Zona: Liqeni i Thate
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Shtepi me qera Liqeni Thate, 1+1 me sipërfaqe totale prej 68 m².
Organizohet në një salon, një kënd gatimi open-concept, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon i bollshëm.
Ndodhet në katin e 2-tëttë një pallati të ri.
Apartamenti është tërësisht i mobiluar me stil modern, ku harmonizohen ngjyrat bukur, duke i dhënë ambientin një pamje të ngrohtë dhe të rehatshme.
Vlera e shtuar e këtij apartamenti është sigurisht cmimi i cili ka të përfshirë edhe një garazh
Zona në të cilën ndodhet pallati, është mjaft e qetë dhe ka akses direkt me transportin publik, si dhe mjaft njësi shërbimi rreth e rrotull.
Qiraja kushton vetëm 300 Euro në muaj.
Për ta vizituar këtë super pronë, mos hezitoni të na kontaktoni në numrin e mësipërm të telefonit.