Njesi komerciale per shitje tek rruga e Durresit,Tirane - Homeland.al
120.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 57
Property structure icon Struktura: - Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Njesi komerciale per shitje tek rruga e Durresit,Tirane

Për Shitje
April 09, 2021
139
ID: 1056
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: -
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 57m²
Property floor icon Kati: 2
Property total floors icon Totali i kateve: 6
Property year built icon Viti i ndërtimit: 1990
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi:
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 4min
Property publication date Data e publikimit: April 09, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga e Durresit,Tirane,Shqiperi
Zona: Rruga e Durresit
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në fillim të rrugës së durrësit shitet ambjent+biznes/ambient.
Është i formatit open space dhe ka një tualet brenda.
Ambienti është tërësisht i investuar me punime cilësore.
Posedon certifikatë të rregullt pronësie.
Mund të përshtatet për biznese të ndryshme.
Cmimi prej 120.000 euro përfshin investimin sic mund të shihet dhe në foto
kurse pa investimin shitet 95.000 euro.
Për të parë ambientin nga afër mos hezitoni të na kontaktoni në cdo moment.