Njesi per shitje prane Gener 2, rruga Jordan Misja, Tirane - Homeland.al
219.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 118.3
Property structure icon Struktura: - Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -

Njesi per shitje prane Gener 2, rruga Jordan Misja, Tirane

Për Shitje
December 23, 2021
100
ID: 1250
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: -
Property bathroom icon Tualet/e -
Property size icon Sipërfaqja e pronës 118.3m²
Property floor icon Kati: 0
Property total floors icon Totali i kateve: 7
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 8min
Property publication date Data e publikimit: December 23, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Jordan Misja, Tirane, Shqiperi
Zona: Rruga Jordan Misja
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Shitet ambient biznesi tek rr.Jordan Misja, Tiranë.
Ambienti ka sipërfaqe 118m² të brendshme dhe 60m² të jashtme.
Lartësia e katit është perfekte për t’u shfrytëzuar dhe kthyer ambientin në duplex.
Ambienti ka tre hyrje të ndryshme dhe mund të organizohet sipas dëshirës.
Ndodhet në një zonë të preferuar pasi rruga përpara tij do të ketë akses direkt me bulevardin e ri.
Ambienti është shfrytëzuar si kopësht për 5 vite dhe mund të shfrytëzohet si farmaci,
call center, palestër, lokal, ambient lojrash për fëmijë, dyqan etj.
Per më shumë informacion mos hezitoni të na kontaktoni.