Penthouse në shitje pranë Hotel Majestic, Durrës. - Homeland.al
Property size icon Sipërfaqja e pronës m2
Property structure icon Struktura: Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:

Penthouse në shitje pranë Hotel Majestic, Durrës.

Për Shitje
ID:
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi:
Property bathroom icon Tualet/e
Property size icon Sipërfaqja e pronës m2
Property floor icon Kati:
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:
Property accommodation icon Arredimi:
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit
Property parking icon Parkim:
Property distance from center icon Nga qendra:
Property publication date Data e publikimit:
Property area size icon Sipërfaqe trualli: m2
Property garages icon Garazh:
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: m2
Property additional space icon Hapësira të tjera:
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë:
Zona:
Kodi ZIP
Shteti:
Përshkrimi

Penthouse në vijën e pare i përbërë nga 3 apartamente në Durrës me një sipërfaqe totale prej 340 m2 nga ku 268.36 m2 jane neto.
Apartamenti 1: 114.41 m2, organizohet në një korridor i cili bën shpërndarjen në 1 dhomë ndenje të madhe bashkë me kuzhinën, 2 dhoma gjumi (të dyja me pamje nga deti), 1 dhomë garderobë, 1 depo dhe 2 tualete. Gjithashtu disponon 1 ballkon të gjatë me pamje fantastike të detit.
Apartamenti 2: 99.66 m2, organizohet në 1 dhomë ndenje + hapsirë kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Apartamenti 3: 74.29 m2, organizohet në një korridor i cili bën shpërndarjen në 1 dhomë ndenje + hapsirë kuzhine, 1 dhomë gjumi, 1 tualet.
1 post parkimi 19.67 m2 i përfshirë në çmim.
Për më shumë detaje ose një vizitë në pronë, na kontaktoni.

Taget mbi pronën