120.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 400
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Mali i Robit Durrës, apartament 2+1+2 për shitje me super verandë!

Për Shitje
December 11, 2018
313
ID: 44
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 400m²
Property floor icon Kati: 4
Property total floors icon Totali i kateve: 5
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2010
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: Po
Property distance from center icon Nga qendra: 30 min
Property publication date Data e publikimit: December 11, 2018
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Depo: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Hotel Camping Mali i Robit, Tirane, Shqiperi
Zona: Mali i Robit
Kodi ZIP 2504
Shteti: AL
Përshkrimi

Për shitje një apartament fantastik me sipërfaqe 100 m², te Mali i Robit Durrës.

Ka 2 dhoma gjumi, një sallon pritje, ambientin e ngrënies dhe dy tualete.
Ndodhet në katin e pestë dhe të fundit të një pallati të ri.

Përkatesisht ambientet janë të mobiluara, dhoma e pritjes me këndin e kolltuqeve, ambientin e gatimit me kuzhinë, tavolinë mesi dhe mobiljet e televizorit.
Dhomat e gjumit janë të përshtatura si matrimoniale dhe femijësh, tërësisht të mobiluara në mënyrë bashkëkohore.
Ka dy tualete të përbashkëta me aspirim natyral.
Patjetër që vlera e shtuar e kësaj prone është veranda e mrekullueshme.
Përvecse ofron një pamje shplodhëse, të jep mundësinë që të shijosh freskinë e mbrëmjeve apo të kalosh momente të këndshme me miqtë dhe familjen.

Cfarë dëshironi me shumë?
E gjitha kjo kushton 120 000 Euro.
Investoni ashtu sic duhet për fundjavat dhe pushimet tuaja!