Poste parkimi në shitje tek Bulevardi Zogu i Pare,Tirane. - Homeland.al
20.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 22.7
Property structure icon Struktura: - Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: -
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -

Poste parkimi në shitje tek Bulevardi Zogu i Pare,Tirane.

Për Shitje
August 27, 2020
117
ID: 881
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: -
Property bathroom icon Tualet/e -
Property size icon Sipërfaqja e pronës 22.7m²
Property floor icon Kati: -3
Property total floors icon Totali i kateve: 9
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2020
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -
Property accommodation icon Arredimi: -
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 10min
Property publication date Data e publikimit: August 27, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Bulevardi Zogu i Pare,Tirane,Shqiperi
Zona: Bulevardi Zogu i Pare
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Shiten tre poste parkimi nga të cilat dy ndodhen në katin e -3 dhe tjetri ndodhet në katin -2.
Postet e parkimit ndodhen në një pallati të ri në Bulevardin Zogu I Parë.
Siperfaqja e tyre eshte rreth 22m².
Ka akses direkt me ashensor në katin nëntokësor.
Post parkimi i katit te -2 ka cmim 22 000 euro kurse postet e tjera ne katin -3 kushtojnë 20 000 Euro.
Në këto kohë ku të parkosh është një luks dhe shpesh herë mision i pamundur,blerja e një post parkimi do të ishte investim i zgjuar.
Nuk do të keni më stresin e përditshëm se ku do ta parkoni sot automjetin tuaj.
Per më shumë informacion,na kontaktoni në cdo moment.