275
Property size icon Sipërfaqja e pronës 71
Property structure icon Struktura: 1 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Jepet me qira apartament prane Kopshtit Botanik

Të shitura/Të dhëna me qira
August 06, 2019
306
ID: 407
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 1
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 71m²
Property floor icon Kati: 4
Property total floors icon Totali i kateve: 6
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2010
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 10 min
Property publication date Data e publikimit: August 06, 2019
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Depo: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Selita e Vjeter, Tiranë, Albania
Zona: Kopshti Botanik
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Jepet me qira një apartament 1+1 në katin e 4-ët të një pallati të ri me ashensor, i cili ndodhet prane Kopshtit Botanik.
Shtëpia ka nje dhomë ndenjie me kënd gatimi, një dhomë gjumi dhe një tualet.
Është e kompletuar me mobiliet dhe elektroshtëpiaket e domosdoshme.
Vjen me një cmim okazion, për vetëm 275 Euro/muaj.
Zona në të cilën ndodhet ka gjithcka të nevojshme pranë.
Keni akses direkt dhe me transportin publik.
Është perfekt për studentë ose cift të ri.
Për ta vizituar pronën, na kontaktoni në cdo moment.