600
Property size icon Sipërfaqja e pronës 103
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Jepet me qira apartament 2+1+2 te rruga Elbasanit

Për Qira
November 13, 2019
309
ID: 543
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 103m²
Property floor icon Kati: 7
Property total floors icon Totali i kateve: 9
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2010
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 10 min
Property publication date Data e publikimit: November 13, 2019
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Stavro Vinjau, Tirana, Albania
Zona: Rruga e Elbasanit
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në një pallat mjaft cilësor te rruga Elbasanit, një nga zonat më të zhvilluara dhe të preferuara të Tiranës, jepet me qira një apartament 2+1+2.
Ka dy dhoma gjumi, dy tualete, sallon me kuzhinë gatimi dhe një ballkon, me sipërfaqe totale 103 m².
Mobilimi është modern, përfshin gjithcka të nevojshme dhe është mjaft cilësor.
Cmimi i qirasë mujore është 600 Euro neto.
Për një vizitë në pronë, na telefononi.