500
Property size icon Sipërfaqja e pronës 114
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Pjesërisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -

Jepet me qira apartament 2+1 te rezidenca Kodra e Diellit 1

Për Qira
July 27, 2019
586
ID: 396
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 114m²
Property floor icon Kati: 3
Property total floors icon Totali i kateve: 5
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2010
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -
Property accommodation icon Arredimi: Pjesërisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 15 min
Property publication date Data e publikimit: July 27, 2019
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Depo: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Kodra e Diellit, Tiranë, Albania
Zona: Rezidenca Kodra e Diellit 1
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në katin e 3-të të një pallati të ri te rezidenca Kodra e Diellit 1, jepet me qira një apartament 2+1 me sipërfaqe 114 m².
Organizohet në sallonin e ndenjies me kuzhinë gatimi, dy dhoma gjumi, një ballkon mjaft i bollshëm dhe një tualet.
Apartamenti është plot dritë dhe i arreduar në 80 % te tij. Ka nevojën e vendosjes së këdit të ndenjies dhe disa gjërave të tjera të vogla. Rezidenca është një nga më të preferuarat dhe të sigurtat, me roje 24/7 dhe kamera sigurie.
Pranë ndodhet cdo facilitet i nevojshëm si kopshte, shkolla, universitete, supermarkete apo edhe qendra relaksi.
Cmimi i qirasë mujore është 500 Euro.
Për një vizitë në pronë, na kontaktoni në cdo moment.