450
Property size icon Sipërfaqja e pronës 94
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Jepet me qira apartament 2+1 te rruga Barrikadave

Për Qira
August 15, 2019
157
ID: 415
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 94m²
Property floor icon Kati: 4
Property total floors icon Totali i kateve: 6
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2008
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 5 min
Property publication date Data e publikimit: August 15, 2019
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Depo: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Ramazan Shijaku, Tiranë, Albania
Zona: Rruga e Barrikadave
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në katin e 4 të një pallati të ri 6-katësh te rruga Barrikadave, jepet me qira apartament 2+1+2 me sipërfaqe 94 m².
Zona në të cilën ndodhet është shumë pranë qendrës dhe preferohet shumë për shkak të faciliteteve që ofron.
Apartamenti është totalisht i mobiluar me mobilie bashkëkohore, kuzhinë gatimi e kompletuar, pajisje elektroshtëpiake cilësore dhe kondicioner.
Ky apartament mjaft komod ka një qira mujore prej 450 Eurosh.
Për një vizitë në pronë, na kontaktoni në cdo moment.