400
Property size icon Sipërfaqja e pronës 100
Property structure icon Struktura: 3 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Me qira apartament 3+1+2 pranë Prokurorisë të Tiranës

Të shitura/Të dhëna me qira
September 03, 2019
403
ID: 434
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 3
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 100m²
Property floor icon Kati: 6
Property total floors icon Totali i kateve: 8
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2004
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 5 min
Property publication date Data e publikimit: September 03, 2019
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Depo: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Mine Peza, Tiranë, Albania
Zona: Prane Prokurorise se Tiranes
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në katin e 6-të të një pallati mjaft cilësor te Prokuroria e Tiranës, jepet me qira apartament 3+1+2 me sipërfaqe të brendshme 100 m² prane Prokurorisë të Tiranës.
Organizohet në sallonin e ndenjies, tre dhoma gjumi ku dy prej tyre jane të arreduara me krevatë dopio, e ndërsa një dhomë mund të përdoret si studio apo si dhomë garderobë.
Gjithashtu apartamenti ka dy korridore, dy tualete me dritare dhe kuzhinë gatimi të vecuar.
Ajo eshte e kompletuar dhe me enë gatimi si dhe një ballkon mjaft të bollshëm.
Arredimi është i cilësisë së lartë, duke ju ofruar komoditet maksimal, harmonizim ngjyrash dhe hapësira tejet të shfrytëzurshme plot dritë.
Godina ndodhet në pikë mjaf strategjike.
Ndodhet afër bulevardin “Zogu I”, rrugën e Durrësit apo insistucione të shumta arsimore dhe jo vetëm.
Prona jepet me qira për 400 Euro dhe për ta parë nga afër, na kontaktoni në cdo moment.