290
Property size icon Sipërfaqja e pronës 75
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: E mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Jepet me qira apartament 2+1 te Shkolla e Baletit

Të shitura/Të dhëna me qira
September 02, 2019
135
ID: 431
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 75m²
Property floor icon Kati: 3
Property total floors icon Totali i kateve: 7
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2004
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: E mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 5 min
Property publication date Data e publikimit: September 02, 2019
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Depo: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Petro Nini Luarasi, Tiranë, Albania
Zona: Rruga e Elbasanit
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Te Shkolla e Baletit, në një nga zonat më të preferuara, e cila ofron qetësi dhe komoditet maksimal, jepet me qira një apartament 2+1 me sipërfaqe 75 m².
Ndodhet në katin e tretë, në pallat të ri me ashensor.
Cdo ambient është i pajisur me mobiliet e domosdoshme dhe elektroshtëpiaket e nevojshme.
Kuzhina e gatimit me këndin e ngrënies është tërësisht e vecuar dhe ka dalje në ballkon.
Cmimi i qirase mujore është 290 Euro.
Për një vizitë në pronë, na kontaktoni në cdo moment.