600
Property size icon Sipërfaqja e pronës 110
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Shtepi me qira te stadium Air Albania

Për Qira
July 08, 2020
458
ID: 557
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 110m²
Property floor icon Kati: 4
Property total floors icon Totali i kateve: 9
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2000
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: Po
Property distance from center icon Nga qendra: 5 min
Property publication date Data e publikimit: July 08, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: Po
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Dervish Hima, Tirana, Albania
Zona: Stadium Air Albania
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Jepet me qira apartament me vendndodhje perfekte, afër me gjithcka pak hapa nga stadium Air Albania
Pranë me Ambasadën Amerikane apo dhe Televizionin Shqiptar.
Apartamenti ndodhet në katin e 4-rt.
Ka një sipërfaqe prej 110 m² organizuar në dy dhoma gjumi, dy tualete dhe sallon me ambient gatimi.
Ballkoni është mjaft i bollshëm.
Cmimi i qirasë mujore për këtë apartament komod është 500 Euro net pa përfshirë post parkimi dhe 600 Euro net nëse do të përfshihet dhe garazhi.
Për ta parë nga afër, mos hezitoni të na kontaktoni.
Shihemi prane arena Air Albania 🙂