300
Property size icon Sipërfaqja e pronës 86
Property structure icon Struktura: 1 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: I mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Jepet me qera te Liqeni Thate apartament 1+1

Të shitura/Të dhëna me qira
November 06, 2019
243
ID: 544
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 1
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 86m²
Property floor icon Kati: 5
Property total floors icon Totali i kateve: 5
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2014
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: I mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 20 min
Property publication date Data e publikimit: November 06, 2019
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Peti, Tiranë, Albania
Zona: Liqeni i Thate
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Jepet me qera te Liqeni Thate , apartament 1+1, në katin e 5-të.
Organizohet në sallonin e ndenjies, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon mjaft i bollshëm.
Është i gjithi i mobiluar sic mund të vërehet nga fotot.
Zona është mjaft e qetë, por njëkohësisht e zhvilluar dhe me të gjitha facilitetet pranë.
Cmimi i qirasë mujore është 300 Euro.