5.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 400
Property structure icon Struktura: 6 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Jepet me qera zyre dupleks në Bllok

Për Qira
November 19, 2019
268
ID: 556
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 6
Property bathroom icon Tualet/e 6
Property size icon Sipërfaqja e pronës 400m²
Property floor icon Kati: 9-10
Property total floors icon Totali i kateve: 10
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2002
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 10 min
Property publication date Data e publikimit: November 19, 2019
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Donika Kastrioti, Tirane, Shqiperi
Zona: Bllok
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në një pallat të ri në Bllok, jepet me qera zyre dupleks në katin e 9-të dhe të 10-të.
Ka një sipërfaqe totale prej 400 m² të organizuar në gjashtë dhoma gjumi dhe gjashtë tualete.
Ambienti është bosh dhe përshtatet për zyra.
Gjithashtu ka më shumë se një ballkon me pamje të lirë.
Ndodhet në zonë mjaft të preferuar, dedikuar biznesit dhe lehtësisht e aksesueshme.
Cmimi i qirasë mujore është 5000 Euro.
Për një vizitë në pronë, na kontaktoni.