1.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 126
Property structure icon Struktura: 3 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Jepet me qira apartament 3+1+2 në Bllok

Për Qira
November 25, 2019
296
ID: 563
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 3
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 126m²
Property floor icon Kati: 9
Property total floors icon Totali i kateve: 10
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2010
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 5 min
Property publication date Data e publikimit: November 25, 2019
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Depo: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Sami Frasheri, Tirane, Shqiperi
Zona: Bllok
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në Bllok, te rruga “Sami Frashëri”, jepet me qira apartament 3+1+2 me sipërfaqe 126 m².
Ndodhet në katin e 9-të, në pallat të ri me ashensor.
Është i kompletuar me arredim modern, përvec njërës prej dhomave, e cila mund të përdoret si dhomë-garderobë.
Ndodhet në zonë mjaft të preferuar dhe me gjithcka të nevojshme pranë.
I gjithë ambienti është i shtruar me parket të cilësisë së lartë.
Qiraja mujore neto është 1000 Euro.