350
Property size icon Sipërfaqja e pronës 95
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Jepet me qira apartament 2+1+2 te Selvia

Të shitura/Të dhëna me qira
July 25, 2019
303
ID: 393
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 95m²
Property floor icon Kati: 4
Property total floors icon Totali i kateve: 6
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2005
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 5 min
Property publication date Data e publikimit: July 25, 2019
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Depo: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Ali Ndroqi, Tiranë, Albania
Zona: Selvia
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Te Selvia, shumë pranë me Qendrën e Tiranës, jepet me qira një apartament 2+1+2 në katin e 4-ët të një pallati të ri me ashensor.

Sipërfaqja e përgjithshme është 95 m².
Organizohet në një sallon ndenjie me kuzhinë gatimi open-concept, dy dhoma gjumi ku njëra është me krevat dopio dhe tjetra me krevat marinari, dy tualete dhe dy ballkone, njëri në sallonin e ndenjies dhe njëri në dhomën e gjumit.

Cdo ambient është i kompletuar me gjithcka të nevojshme.
Pranë keni supermarkete, kopshte, shkolla, cfaredolloj faciliteti që ju nevojitet.

Cmimi i qirasë mujore është 350 Euro neto.
Për një vizitë në pronë, na kontaktoni në cdo moment.