126.900
Property size icon Sipërfaqja e pronës 188
Property structure icon Struktura: 3 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht e mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Shitet apartament 3+1+3 te Rezidenca Kodra e Diellit 2

Të shitura/Të dhëna me qira
November 20, 2019
1032
ID: 559
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 3
Property bathroom icon Tualet/e 3
Property size icon Sipërfaqja e pronës 188m²
Property floor icon Kati: 1
Property total floors icon Totali i kateve: 4
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht e mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: Po
Property distance from center icon Nga qendra: 20 min
Property publication date Data e publikimit: November 20, 2019
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Kodra e Diellit, Nr. 22 Rezidenca Kodra e Diellit 1 Tirana, Tiranë 1000, Albania
Zona: Rezidenca Kodra e Diellit 2
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Ne katin e pare te nje godine te Rezidenca Kodra e Diellit 2, shitet apartament 3+1+3 me sipërfaqe 188 m².
Shtepia eshte e organizuar ne nje sallon te bollshem pritje se bashku me kendin e gatimit i cili ndahet me mur.
Ka 3 dhoma gjumi ku dy prej tyre jane te arreduara me krevate matrimoniale ndersa njera eshte e arreduar me nje krevat tek.
Gjithashtu tre tualete ku dy prej tyre ndodhen ne dhomen e gjumit, si dhe nje verande e rrethuar me kangjella teresisht private.

Apartamenti eshte i arreduar me mobilie bashkekohore, te nje cilesie te larte, por njekohesisht dhe teper komode.
Rezidenca eshte nje nga vendet me te sigurta per te banuar, pasi eshte e monitoruar 24/7 me kamera sigurie.
Ne hyrje te saj eshte nje punonjes sigurie i cili monitoron dhe kontrollon makinat e paregjistruara ne kompleks.

Gjithashtu keni hapësira argëtimi për të vegjëlit tuaj.
Ky super apartament ne nje nga rezidencat me elitare, vjen me nje cmim okazion prej 126,900 Eurosh.
Posedon dokumentacion të rregullt pronësie.
Keni mundësi për të marrë me qira dhe post parkimi.
Eshte për një vlerë mujore prej 3,000 Lekësh.