Shengjin banese ne shitje, prane detit - Homeland.al
Property size icon Sipërfaqja e pronës m2
Property structure icon Struktura: Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:

Shengjin banese ne shitje, prane detit

Për Shitje
ID:
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi:
Property bathroom icon Tualet/e
Property size icon Sipërfaqja e pronës m2
Property floor icon Kati:
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:
Property accommodation icon Arredimi:
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit
Property parking icon Parkim:
Property distance from center icon Nga qendra:
Property publication date Data e publikimit:
Property area size icon Sipërfaqe trualli: m2
Property garages icon Garazh:
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: m2
Property additional space icon Hapësira të tjera:
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë:
Zona:
Kodi ZIP
Shteti:
Përshkrimi

Ne nje pallat 6-katesh me ashensor, shume prane bregut te detit, Shengjin banese ne shitje, 1+1 ne katin e 4-t, me siperfaqe te pergjithshme prej 61 m².
Godina ka nje cilesi superiore duke qene me sistem kapot dhe duke pasur dritare me dopio xham.
Gjithashtu apartamenti ka dhe nje ballkon me pamje nga pishina e kompleksit.
Mobilimi eshte opsional ne baze te preferences se klientit.
Prona disponon dokumentacion te rregullt.
Rreth e rrotull pallatit keni mundesi parkimi.
Ndodhet shume prane qendres se Shengjinit.
Cmimi i shitjes eshte 39 600 Euro.