Shitat apartament 2+1+2 tek Rruga Stavri Themeli,Tirane - Homeland.al
100.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 90
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Shitat apartament 2+1+2 tek Rruga Stavri Themeli,Tirane

Për Shitje
December 28, 2020
65
ID: 967
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 90m²
Property floor icon Kati: 2
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2017
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 13min
Property publication date Data e publikimit: December 28, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Stavri Themeli,Tirane,Shqiperi
Zona: Kashar
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Shitet apartament 2+1+2 në katin e 2-të të një pallati të ri,tek rruga Stavri Themeli,Tiranë.
Apartamenti organizohet në dhomën e ndenjies,ambient gatimi,dy dhoma gjumi,dy tualete
dhe tre ballkone.
Ka sipërfaqe totale prej 90m² dhe është I arreduar me detaje me stil modern.
Për më tepër,ka cdo facilitet të nevojshëm pranë për një jetesë komode.
Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe shitet me një cmim prej 100 000 Euro.
Për më shumë info apo për një vizitë në pronë mund të na kontaktoni në cdo moment.