Shiten apartamente 2+1+2 ne pallat super cilesor,Rruga Naim Frasheri,Tirane - Homeland.al
1.500€/m²
Property size icon Sipërfaqja e pronës 89.42-120.38
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Sistem Qendror

Shiten apartamente 2+1+2 ne pallat super cilesor,Rruga Naim Frasheri,Tirane

Për Shitje
September 10, 2020
106
ID: 891
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 89.42-120.38m²
Property floor icon Kati: 2-4
Property total floors icon Totali i kateve: 11
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2021
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Sistem Qendror
Property accommodation icon Arredimi:
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: Po
Property distance from center icon Nga qendra: 5min
Property publication date Data e publikimit: September 10, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Naim Frasheri,Tirane,Shqiperi
Zona: Rruga Naim Frasheri
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Apartamente në shitje 2+1+2 Tek Rruga Naim Frashëri,një zonë shumë e qetë,
afër institucioneve arsimore, shoqërore dhe tregtare.
Shumë afër me një nga akset kryesore të Tiranës, rrugën e Kavajës,
me një gamë të madhe dyqanesh,restorantesh,supermarketesh,farmacish etj.
Dhe vetëm 5 minuta larg nga qendra.
Apartamentet ndodhen në katin e dytë dhe të katërt banim.
Pallati është një pallat në ndërtim me punime tepër cilësore,i cili përfundon në vitin 2021.
Gjithashtu,godina është një ndërtim me 9 kate mbi tokë dhe 2 kate nëntokë parkim nga të cilat
kati përdhe është I projektuar për ambjente shërbimi,ndërsa katet e sipërme si ambjente banimi.
Apartamentet me sipërfaqe 89.42m²-89.48m² organizohen në dy dhoma gjumi dy tualete dhe një ballkon.
Apartamentet me sipërfaqe 116.15m2 dhe 120.38m2 organizohen nga një korridor në hyrje,
dy dhoma gjumi,dy ballkone dhe kanë ambjent gatimi më vete.

Pallati është ndërtim me materiale te cilësisë së lartë si:
fasadë fantastike kryesore pajisur me sistem kapot termoizolues dhe
fasadë të ventiluar nga mbrapa e cila i jep një super pamje pallatit.
Dritare e vetrata dopio xham.Pllaka cilësore.
Materiale hidraulike dhe elektrike shumë cilësore.
Ashensor tepër cilësor.
Zona është një ndër zonat më të mira te Tiranës.
Për më tepër informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni në cdo moment.