Shiten apartamente ne Kune,Shengjin - Homeland.al
500€/m²
Property size icon Sipërfaqja e pronës 60-120
Property structure icon Struktura: 1/2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Shiten apartamente ne Kune,Shengjin

Për Shitje
May 28, 2021
224
ID: 1112
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 1/2
Property bathroom icon Tualet/e 1/2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 60-120m²
Property floor icon Kati: 5
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2019
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: -
Property publication date Data e publikimit: May 28, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Kune,Shengjin,Lezhe
Zona: Kune
Kodi ZIP 4503
Shteti: AL
Përshkrimi

Shiten Apartamente 1+1;2+1 në Shëngjin,shumë pranë bregut të detit.
Apartamentet ndodhen në Kune në zonën turistike të qyetit të Shëngjinit, vetëm 100m nga deti,
në një pallat cilësor të ri.
Sipërfaqet e apartamenteve variojnë nga 60m2-117m2 dhe ndodhen në katin e 5-të.
Apartamenten organizohen në sallon ndenjeje bashke me ambientin e gatimi,1 ose 2 dhoma gjumi,tualet dhe ballkon.
Cmimi i apartamenteve është 500Euro/m².
Për të vizituar pronën nga afër mos hezitoni të na kontaktoni në cdo moment.