185.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 61.5
Property structure icon Struktura: - Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: -
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Shitet ambient komercial Bllok , prane rruges kryesore!

Për Shitje
August 13, 2019
387
ID: 408
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: -
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 61.5m²
Property floor icon Kati: 0
Property total floors icon Totali i kateve: 3
Property year built icon Viti i ndërtimit: 1995
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: -
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 10 min
Property publication date Data e publikimit: August 13, 2019
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Depo: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania
Zona: Bllok
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në rrugën “Sami Frashëri”, shitet ambient komercial Bllok , me sipërfaqe 61.5 m² të brendshme.
Gjithashtu në pjesën e jashtme ndodhet një verandë e investuar, e cila ka të drejtë shfrytëzimi kundrejt një takse mujore të caktuar që i paguhet bashkisë.
Prona posedon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe për vite me rradhë ka funksionuar si bar-kafe.
Ka pranë mjaft institucione dhe biznese.
Mund të na kontaktoni në cdo moment për një vizitë në pronë.
Cmimi i shitjes është 185 000 Euro.