1.500€/m²
Property size icon Sipërfaqja e pronës 174
Property structure icon Struktura: - Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Pasticeri
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Shitet ambient komercial në zonën e Maternitetit te Ri

Për Shitje
June 04, 2020
169
ID: 795
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: -
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 174m²
Property floor icon Kati: 0
Property total floors icon Totali i kateve: 3
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2000
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Pasticeri
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: Po
Property distance from center icon Nga qendra: 15 min
Property publication date Data e publikimit: June 04, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Sitki Cico, Tirane, Shqiperi
Zona: Materniteti i Ri
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në një lagje mjaft të frekuentuar në zonën e Maternitetit te Ri dhe përballë me një shkollë 9 Vjecare, shitet ambient biznesi i cili momentalisht funksionon si pasticeri.
Ka një sipërfaqe prej 174 m² dhe ndodhet në katin 0 direkt buzë rruge.
Ambienti përshtatet dhe për aktivitete të tjera.
Prona posedon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe shitet me një cmim prej 1500 Euro/m², i cili është cmim shumë i mirë për zonën!
Për ta parë nga afër, na kontaktoni në cdo moment.