Shitet ambient Komercial prane Bllokut! - Homeland.al
120.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 36
Property structure icon Struktura: - Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Konidicioner

Shitet ambient Komercial prane Bllokut!

Për Shitje
September 23, 2020
47
ID: 899
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: -
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 36m²
Property floor icon Kati: 0
Property total floors icon Totali i kateve: 12
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2005
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Konidicioner
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 12min
Property publication date Data e publikimit: September 23, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Prane Bllokut,Tirane
Zona: Prane Bllokut
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Shitet njësi komerciale në një nga zonat më të mira të Tiranës,pranë Bllokut.
Ambienti ka një sipërfaqe prej 36.1m2 dhe momentalisht është I dhënë me qira.
Ndodhet në katin 1 dhe ka një tualet brenda.
Është tërësisht i investuar, me punime mjaft cilësore dhe përshtatet për një shumllojshëri biznesesh.
Posedon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe vlera e shitjes është 120,000 Euro.
Për ta parë nga afër, na kontaktoni.