Shitet apartament 1+1, 74 400€ tek Komuna e Parisit - Homeland.al
74.400
Property size icon Sipërfaqja e pronës 62
Property structure icon Struktura: 1 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Shitet apartament 1+1, 74 400€ tek Komuna e Parisit

Për Shitje
August 31, 2020
270
ID: 883
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 1
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 62m²
Property floor icon Kati: 1
Property total floors icon Totali i kateve: 9
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2004
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 10min
Property publication date Data e publikimit: August 31, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Komuna e Parisit,Tirane,Shqiperi
Zona: Komuna e Parisit
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në katin e parë banim , shitet apartament 1+1.
Ka një sipërfaqe të përgjithshme prej 62m2 dhe organizohet në një sallon ndenjie, një dhomë gjumi, një tualet me dritare dhe një ballkon në dhomën e gjumit.
Shitet e mobiluar sic shihet në foto dhe posedon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Ndodhet në fillim të rrugës “Komuna e Parisit”, në zonë të preferuar dhe plot facilitete të tjera.
Apartamenti kushton 74 400 Euro dhe për ta parë nga afër, mund të na kontaktoni në cdo moment