62.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 65
Property structure icon Struktura: 1 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -

Shitet apartament 1+1 Don Bosko perfshire parkimin!

Të shitura/Të dhëna me qira
November 19, 2019
880
ID: 553
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 1
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 65m²
Property floor icon Kati: 1
Property total floors icon Totali i kateve: 6
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2019
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: Po
Property distance from center icon Nga qendra: 15 min
Property publication date Data e publikimit: November 19, 2019
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: 1
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: 10m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Don Bosko, Tiranë, Albania
Zona: Don Bosko
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në një kompleks të ri rezidencial, shitet apartament 1+1 Don Bosko me sipërfaqe 65 m², në katin e 1-rë.
Oritentimi është veri-lindje dhe jug-perëndim, cka i jep pronës ndricim natyral gjatë gjithë ditës.
Struktura është mjaft e rregullt dhe nëse do dëshironit, apartamenti mund të shndërrohet në një 2+1 të vogël.
Rezidenca është ndërtim i cilësisë së lartë dhe është projektuar të ketë ambiente të përbashkëta rekreacioni për banorët.
Brenda në cmimin e shitjes prej 62000 Euro përfshihet dhe një post parkimi.
Për të organizuar një vizitë në pronë, na kontaktoni në cdo moment.