Shitet apartament 1+1 tek restorant Fresku me cmim Okazion - Homeland.al
42.750
Property size icon Sipërfaqja e pronës 75
Property structure icon Struktura: 1 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Gjysem i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -

Shitet apartament 1+1 tek restorant Fresku me cmim Okazion

Për Shitje
August 24, 2020
224
ID: 876
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 1
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 75m²
Property floor icon Kati: 2
Property total floors icon Totali i kateve: 9
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2008
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -
Property accommodation icon Arredimi: Gjysem i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 25min
Property publication date Data e publikimit: August 24, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Fresk,Tirane,Shqiperi
Zona: Fresk
Kodi ZIP 1000
Shteti: AL
Përshkrimi

Apartament në shitje sa kalon Restorant Freskun ne Fresk,në katin e 2-të banimi të një pallati të ri 9 katësh.
Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 75m².
Gjithashtu organizohet në një sallon, kuzhinë gatimi,një dhomë gjumi dhe një tualet dhe një ballkon.
I gjithi ka një kubaturë mjaft të rregullt.
Për shkak të orientimit lindje,apartamenti ka ndricim natyral në të gjitha hapësirat e tij.
Prona posedon dokumentacion të rregullt dhe shitet me një cmim për vetëm 42 750 Euro.
Pallati nuk ka asnjë dëmtim nga tërmeti.
Nëse dëshironi ta vizitoni apartamentin, kontaktoni në të dhënat më sipër.