Shitet apartament 1+1 në Golem. - Homeland.al
Sipas kërkesës
Property size icon Sipërfaqja e pronës 70.5m2
Property structure icon Struktura: 1 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:

Shitet apartament 1+1 në Golem.

Për Shitje
25
ID:
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 1
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 70.5m2
Property floor icon Kati: 3
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:
Property accommodation icon Arredimi:
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit
Property parking icon Parkim:
Property distance from center icon Nga qendra:
Property publication date Data e publikimit:
Property area size icon Sipërfaqe trualli: m2
Property garages icon Garazh:
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: m2
Property additional space icon Hapësira të tjera:
Karakteristika
Vendndodhja
Adresa e plotë:
Zona:
Kodi ZIP
Shteti: AL
Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 në Golem.
Ambienti organizohet në një korridor, i cili bën shpërndarjen në 1 dhomë gjumi, 1 tualet dhe 1 kuzhinë + dhomë ndenje.
Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 70.5m2 dhe ndodhet në katin e tretë të një pallati.
Për më tepër informacione ose një vizitë në pronë, mos hezitoni të na kontaktoni.

Taget mbi pronën