84.500
Property size icon Sipërfaqja e pronës 65
Property structure icon Struktura: 1 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Shitet apartament 1+1 te rruga “Sulejman Delvina”

Të shitura/Të dhëna me qira
August 13, 2019
397
ID: 410
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 1
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 65m²
Property floor icon Kati: 5
Property total floors icon Totali i kateve: 8
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2005
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 10 min
Property publication date Data e publikimit: August 13, 2019
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Depo: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Sulejman Delvina, Tirana, Albania
Zona: Sulejman Delvina
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Te rruga “Sulejman Delvina”, pranë shkollës “Vasil Shanto”, shitet apartament 1+1 me sipërfaqe 65 m².
Ndodhet në një pallat të ri, në katin e 5-të dhe ka orientim jug-lindje.
Organizohet në sallonin e ndenjies, kuzhinë gatimi, një dhomë gjumi, një ballkon i mbyllur me vetratë xhami dhe një tualet.
Apartamenti posedon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe shitet i gjithi i mobiluar sic shihet nga fotot me një cmim prej 84 500 Euro.
Zona në të cilën ndodhet pallati është mjaft e zhvilluar dhe e preferuar.
Keni pranë transportin publik, shkolla, kopshte dhe gjithcka tjetër të nevojshme. Për një vizitë në pronë, na kontakoni.