Shitet apartament 1+1 te rruga Dritan Hoxha Tirane - Homeland.al
50.616
Property size icon Sipërfaqja e pronës 63.27
Property structure icon Struktura: 1 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Sistem Qendror

Shitet apartament 1+1 te rruga Dritan Hoxha Tirane

Për Shitje
August 21, 2020
53
ID: 874
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 1
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 63.27m²
Property floor icon Kati: 2
Property total floors icon Totali i kateve: 4
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2020
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Sistem Qendror
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 10min
Property publication date Data e publikimit: August 21, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Dritan Hoxha,Tirane,Shqiperi
Zona: Fusha e Aviacionit
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 tek rruga Dritan Hoxha,ne katin e 2-të.
Sipërfaqja totale e apartamentit është 63.27m2.
Apartamenti organizohet në një sallon ndenje,kuzhinë,një dhomë gjumi,një tualet dhe një ballkon.
Gjithashtu,apartamenti ndodhet në një objekt me cilësi të lartë ndërtimi.
Zona është tepër e preferuar me mjaft facilitete pranë.
Cmimi I shitjes eshte 50 616 Euro.
Për vizitë në pronë, na kontaktoni në cdo moment.