Shitet Apartament 2+1 me cmim 75 000 Euro tek Rruga e Elbasanit - Homeland.al
75.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 75
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Shitet Apartament 2+1 me cmim 75 000 Euro tek Rruga e Elbasanit

Për Shitje
October 21, 2020
89
ID: 917
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 75m²
Property floor icon Kati: 4
Property total floors icon Totali i kateve: 5
Property year built icon Viti i ndërtimit: 1985
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 10min
Property publication date Data e publikimit: October 21, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga e Elbasanit,Tirane,Shqiperi
Zona: Rruga e Elbasanit
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Apartamenti, ndodhet në katin e katërt të një pallati të vjetër me pesë kate .
Apartamenti organizohet në një dhomë ndenjie së bashku me ambientin e gatimit,
dy dhoma gjumi dhe një tualet me dritare,i kompletuar me pajisjet hidrosanitare.
Fasada e pallatit është e pasusuvatuar.
Kafazi i shkallëve është i suvatuar dhe i lyer si dhe ndricohet dhe ventilohet në mënyrë natyrale.
Apartamenti është i rikonstruktuar dhe paraqitet në gjendje dhe kushte shumë të mira mirëmbajtjeje.
Kështu dyshemeja e gjithë ambjenteve të pronës është e shtruar me pllaka gresi cilësore.
Muret anësore dhe tavanet janë të suvatuara dhe të lyera .
Dritaret janë me profile duralumini me dopjo xham e të pajisura me grila .
Dera e jashtme është e blinduar, ndërsa dyert e brendeshme janë tamburato druri.
Tualeti ndricohet dhe ventilohet në mënyrë natyrale nëpërmjet një dritare me profil duralumini,
ndërsa dera e banjos është druri.Lartësia e katit është 2.62 m.

Vlera e shitjes është 75 000 Euro.Apartamenti ndodhet shumë pranë Ambasades Amerikane.
Nje zone që të ofron të gjitha facilitetet e mundshme për një jetesë komode.
Për ta parë nga afër, na kontaktoni në cdo moment.