Shitet apartament 2+1 te Komuna e Parisit - Homeland.al
99.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 120
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Shitet apartament 2+1 te Komuna e Parisit

Të shitura/Të dhëna me qira
December 05, 2019
375
ID: 569
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 120m²
Property floor icon Kati: 6
Property total floors icon Totali i kateve: 10
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2001
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 15 min
Property publication date Data e publikimit: December 05, 2019
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: Depo
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Tish Dahia, Tirana, Albania
Zona: Komuna e Parisit
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Ndodhet në katin e 6-të të një pallati të ri.
Organizohet në sallonin e ndenjies me oxhak, kuzhinë gatimi totalisht të vecuar, dy dhoma gjumi, një tualet, ballkon i bollshëm dhe një depo.
Sipërfaqja totale është 120 m².
Apartamenti shitet i gjithi i mobiluar sic mund të vërehet dhe nga fotot.
Posedon certifikatë të rregullt pronësie.
Kushton 99,0000 Euro, në një zonë ku cmimet minimalisht arrijë vlerën e 1000 Euro/m².
Për ta parë apartamentin nga afër, na kontaktoni në cdo moment.