Shitet apartament 2+1, Kompleksi "Mangalem" tek Ali Demi - Homeland.al
Property size icon Sipërfaqja e pronës m2
Property structure icon Struktura: Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:

Shitet apartament 2+1, Kompleksi “Mangalem” tek Ali Demi

Për Shitje
ID:
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi:
Property bathroom icon Tualet/e
Property size icon Sipërfaqja e pronës m2
Property floor icon Kati:
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:
Property accommodation icon Arredimi:
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit
Property parking icon Parkim:
Property distance from center icon Nga qendra:
Property publication date Data e publikimit:
Property area size icon Sipërfaqe trualli: m2
Property garages icon Garazh:
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: m2
Property additional space icon Hapësira të tjera:
Karakteristika
Vendndodhja
Adresa e plotë:
Zona:
Kodi ZIP
Shteti:
Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 tek Kompleksi “Mangalem 21” tek Ali Demi.
Ambienti organizohet në një korridor, i cili bën shpërndarjen në 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 kuzhinë + dhomë ndenje.
Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 97.6m2 dhe ndodhet në katin e tretë të një pallati.
Për më tepër informacione ose një vizitë në pronë, mos hezitoni të na kontaktoni.

Taget mbi pronën