Shitet apartament 2+1+2 ne Kamez,Tirane - Homeland.al
71.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 124
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: I mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -

Shitet apartament 2+1+2 ne Kamez,Tirane

Për Shitje
August 21, 2020
119
ID: 873
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 124m²
Property floor icon Kati: 7
Property total floors icon Totali i kateve: 10
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2010
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -
Property accommodation icon Arredimi: I mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 30min
Property publication date Data e publikimit: August 21, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Kamez,Tirane,Shqiperi
Zona: Kamez
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në katin e shtatë të një pallati të ri në Kamëz shitet apartament me sipërfaqe të përgjitshme prej 124 m2.
Shtëpia organizohet në një sallon ndenjie, një ambient gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete,dhe dy ballkone
Njëra prej të tualteve ka aspirim natyral.
Shtëpia shitet sic shihet ne foto.
Ka një cmim okazion, për vetëm 71 000 Euro ku cmimet e shitjes në atë zonë janë mbi këtë vlerë.
Rreth e qark keni njësi shërbimi të ndryshme.
Prona posedon dokumentacion të rregullt.
Për ta vizituar më konkretisht, telefononi agjentin tonë imobiliar në të dhënat më sipër.