Shitet apartament 2+1+2 ne Yzberish,Tirane - Homeland.al
80.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 120
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Shitet apartament 2+1+2 ne Yzberish,Tirane

Për Shitje
January 08, 2021
90
ID: 971
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 120m²
Property floor icon Kati: 2
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 14min
Property publication date Data e publikimit: January 08, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Yzberish,Tirane,Shqiperi
Zona: Yzberish
Kodi ZIP 1052
Shteti: AL
Përshkrimi

Shitet apartament 2+1+2 në Yzberish,Tiranë.
Apartamenti organizohet në një sallon,kuzhinë gatimi,dy dhoma gjumi dy tualete dhe një ballkon.
Ndodhet në një zonë që është në zhvillim dhe ka infrastukturë të rregullt gjithashtu një mundësi shumë e mirë investimi.
Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 120m2 rrethuar nga drita natyrale në të gjitha hapësirat e tij dhe me një kubaturë të rregullt.
Dera kryesore e hyrjes për në apartament është e blinduar.
Dyert e brendeshme janë taburato.Dritaret janë duralumini dopjo xham.
Tualetet janë të shtruara me pllaka gresi dhe muret janë të veshura me pllaka majolike
,paisjet hidrosanitare të vendosura në të.Prona posedon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Ndodhet në katin e 2 të një pallati të ri të mirëadministruar me ashensor.
Nëse dëshironi ta vizitoni apartamentin, kontaktoni në të dhënat më sipër.