Shitet apartament 3+1+2 ne plazh Durres - Homeland.al
58.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 92.5
Property structure icon Struktura: 3 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -

Shitet apartament 3+1+2 ne plazh Durres

Për Shitje
November 11, 2021
135
ID: 1227
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 3
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 92.5m²
Property floor icon Kati:
Property total floors icon Totali i kateve: 5
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra:
Property publication date Data e publikimit: November 11, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Mujo Ulqinaku, Durres, Shqiperi
Zona: Rruga Mujo Ulqinaku
Kodi ZIP 2001
Shteti: AL
Përshkrimi

Shitet apartament në hyrje të plazhit, Durrës.
Apartamenti organizohet në një sallon ndenje me kuzhinën e gatimit open-concept
, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe një ballkon që e rrethon apartamentin.
Apartamenti pozicionohet në një nga zonat më të mira dhe ka një sipërfaqe totale prej 92.5m².
Ndodhet në katin e 4-rt të një pallati të vjetër 5 katësh.
Favorizuar nga sipërfaqja e madhe apartamenti mund të organizohet në
dy hyrje 1+1 ose në 3 garsoniere.
Cmimi i shitjes është 58.000 Euro.
Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni.