Shitet apartament 3+1+2 ne Laprake 700€/m²,Tirane - Homeland.al
700€/m²
Property size icon Sipërfaqja e pronës 154.12
Property structure icon Struktura: 3 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Shitet apartament 3+1+2 ne Laprake 700€/m²,Tirane

Për Shitje
November 23, 2020
115
ID: 942
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 3
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 154.12m²
Property floor icon Kati: 3
Property total floors icon Totali i kateve: 6
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 14min
Property publication date Data e publikimit: November 23, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Laprake,Tirane,Shqiperi
Zona: Laprake
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në Laprakë,në një nga zonat që po merr shumë zhvillim kohët e fundit, shitet apartament i bollshëm 3+1+2 me sipërfaqe 154.12m².
Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati 6 katësh.
Organizohet ne një sallon ndenjie së bashku me këndin e gatimit,tre dhoma gjumi dy tualete dhe një ballkon.
Ka pozicion mjaft të mirë duke bërë apartamentin të jetë i ndricuar natyralisht gjatë gjithë dites.
Prona shitet sic mund të shihet ne foto dhe cmimi I shitjes është 700Euro/m2.
Prona ka dokumentacion te rregullt hipotekor.
Për më shumë informacion apo për një vizitë në prone na kontaktoni në cdo moment.