Shitet apartament 3+1+2 tek Rruga "Qemal Stafa". - Homeland.al
Property size icon Sipërfaqja e pronës m2
Property structure icon Struktura: Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:

Shitet apartament 3+1+2 tek Rruga “Qemal Stafa”.

Për Shitje
ID:
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi:
Property bathroom icon Tualet/e
Property size icon Sipërfaqja e pronës m2
Property floor icon Kati:
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:
Property accommodation icon Arredimi:
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit
Property parking icon Parkim:
Property distance from center icon Nga qendra:
Property publication date Data e publikimit:
Property area size icon Sipërfaqe trualli: m2
Property garages icon Garazh:
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: m2
Property additional space icon Hapësira të tjera:
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë:
Zona:
Kodi ZIP
Shteti:
Përshkrimi

Shitet apartament 3+1+2 tek Rruga “Qemal Stafa” pranë Prokurorisë.
Ambienti organizohet në një korridor, i cili bën shpërndarjen në 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone, 1 kuzhinë + dhomë ndenje dhe një depo.
Apartamenti ka një siperfaqe totale prej 173.68 m2.
Apartamenti ndodhet në katin e 9-të në një pallat me ashensor të mirëadministruar.
Vendndodhja e tij është ideale për investim, mundësi biznesi si airbnb, zyra, klinika etj.

Taget mbi pronën