Shitet apartament 50 000 Euro ne Ali Dem,Tirane - Homeland.al
50.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 49
Property structure icon Struktura: 1 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Shitet apartament 50 000 Euro ne Ali Dem,Tirane

Për Shitje
October 14, 2020
245
ID: 911
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 1
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 49m²
Property floor icon Kati: 5
Property total floors icon Totali i kateve: 6
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 10min
Property publication date Data e publikimit: October 14, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Ali Dem,Tirane,Shqiperi
Zona: Ali Dem
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 totalisht i mobilua,me një cmim për vetëm 50 000 Euro.
Apartamenti organizohet në një sallon, kuzhinë gatimi,nje dhome gjumi dhe nje tualet.
Ndodhet në një zonë që është në zhvillim dhe ka infrastukturë të rregullt .
Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 49 m2.
Apartamenti ka ndricim natyral në të gjitha hapësirat e tij.
Ndodhet në katin e 5 të një pallati të ri 6 katësh të mirëadministruar me ashensor.
Prona posedon certificatë sipërmarrje.
Pallati nuk ka asnjë dëmtim nga tërmeti.
Nëse dëshironi ta vizitoni apartamentin, kontaktoni në të dhënat më sipër.