Shitet apartament Durres afer detit totalisht i mobiluar - Homeland.al
80.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 92
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Shitet apartament Durres afer detit totalisht i mobiluar

Të shitura/Të dhëna me qira
May 13, 2020
295
ID: 775
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 92m²
Property floor icon Kati: 3
Property total floors icon Totali i kateve: 6
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2018
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: Po
Property distance from center icon Nga qendra: 20 min
Property publication date Data e publikimit: May 13, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Iliria, Durrës, Albania
Zona: Durres plazh
Kodi ZIP 2008
Shteti: AL
Përshkrimi

Në një zonë mjaft të qetë, shumë pranë me detin, vetëm në rradhën e dytë të ndërtesave, shitet apartament Durres, 2+1 me sipërfaqe 92 m².
Organizohet në një sallon ndenjie, i cili është i ndricuar më së miri nga dielli, dy dhoma gjumi ku të dyja janë matrimoniale pra me krevat dopio dhe dy tualete.
Për më tepër tualetet janë pajisur me hidrosanitare të cilësisë së lartë.
Gjithashtu për të shijuar ajrin e freskët të detit, kafen e pasdites në qetësi absolute apo qoftë dhe për të shijuar mëngjeset e freskëta, apartamenti ka një ballkon të bollshëm me drejtim nga deti.
Prona posedon dokumentacion të rregullt dhe ka një cmim shitje prej 80 000 Euro.