85.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 130.2
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Shitet apartament me cmim okazion prane “ Harry Fultz ”

Për Shitje
August 15, 2019
269
ID: 414
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 130.2 m²
Property floor icon Kati: 2
Property total floors icon Totali i kateve: 5
Property year built icon Viti i ndërtimit: 1990
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: Po
Property distance from center icon Nga qendra: 5 min
Property publication date Data e publikimit: August 15, 2019
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Depo: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Asim Vokshi, Tiranë, Albania
Zona: Harry Fultz
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në katin e dytë të një pallati ekzistues, shitet apartament me sipërfaqe 130.2 m², i organizuar në dy dhoma gjumi, dy tualete me ajrosje natyrale, sallon ndenjie, kuzhinë gatimi tërësisht e vecuar dhe ballkon i bollshëm, prane Harry Fultz
Sipërfaqja është e gjitha e brendshme.
Zona në të cilën ndodhet ka gjithcka të nevojshme pranë si shkolla, kopshte dhe transportin publik.
Prona posedon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe kushton 85 000 Euro.
Për një vizitë, na kontaktoni në cdo moment.