145.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 118
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht e mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Shitet apartament 2+1+2 te ish Ekspozita

Për Shitje
May 22, 2020
169
ID: 781
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 118m²
Property floor icon Kati: 12
Property total floors icon Totali i kateve: 14
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2016
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht e mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 5 min
Property publication date Data e publikimit: May 22, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Bulevardi Zhan D'Ark, Tirane, Shqiperi
Zona: Ish Ekspozita
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në një pallat të ri te ish Ekspozita, shitet apartament 2+1+2 në katin e 12-të.
Pallati është i pajisur me ashensorë. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 118 m² net dhe ndahet në një sallon plot dritë, ambient gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete , një depo dhe dy ballkone. Është i gjithi i kompletuar me gjithcka të nevojshme. Ndodhet në zonë kryesore dhe mjaft të zhvilluar.
Cmimi i shitjes është 145,000 Euro.
Për ta parë shtëpinë nga afër, na kontaktoni në cdo moment.